G6015E12B1-RH
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G6015E12B1-RH
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.G6015E12B1-RH.pdf2.G6015E12B1-RH.pdf3.G6015E12B1-RH.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G6015E12B1-RH
Tau Wae G6015E12B1-RH Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Whānui 15.00mm Taumaha 0.057 lb (25.85g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.260 in H2O (64.8 Pa)
Rahi / Rahi Square - 60mm L x 60mm H Raupapa G6015-H
RPM 5200 RPM Tae Mahi -
Poaka 36.0 dB(A) Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Life @ Temp. - Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Speed Sensor (Tach) Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.18A He momo kai Ball