G5015E12B-RSR
MechatronicsMechatronics
G5015E12B-RSR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G5015E12B-RSR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 50X15MM 12VDC
Ngā Rauemi: 1.G5015E12B-RSR.pdf2.G5015E12B-RSR.pdf3.G5015E12B-RSR.pdf4.G5015E12B-RSR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G5015E12B-RSR
Tau Wae G5015E12B-RSR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 50X15MM 12VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 15.00mm Taumaha 0.077 lb (34.93g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.220 in H2O (54.8 Pa)
Rahi / Rahi Square - 50mm L x 50mm H Raupapa G5015
RPM 6500 RPM Ētahi Ingoa 1570-1090
Tae Mahi - Poaka 34.0 dB(A)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.400A
He momo kai Ball Whakaaetanga CE, cUL, TUV, UL
Te rere o te hau 16.0 CFM (0.448m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
G5015E12B1-RSR
G5015E12B1-RSR
Kaihanga: Mechatronics
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 50X15MM 12VDC WIRE
I roto i te taonga: 11124 pcs
Tikiake: G5015E12B1-RSR.pdf
RFQ
G5015H05B-RSR
G5015H05B-RSR
Kaihanga: Mechatronics
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 50X15MM 05VDC
I roto i te taonga: 13423 pcs
Tikiake: G5015H05B-RSR.pdf
RFQ
G50-3
G50-3
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN GUARD METAL 52MM
Tikiake: G50-3.pdf
G500
G500
Kaihanga: Tamura
Whakaahuatanga: TRANSFORMER 5.0MH 1:1:1 PULSE
Tikiake: G500.pdf
G50
G50
Kaihanga: XP Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5000V 1.5W
I roto i te taonga: 852 pcs
Tikiake: G50.pdf
G5015E24B-RSR
G5015E24B-RSR
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 50X15MM 24VDC
Tikiake: G5015E24B-RSR.pdf
G5015E12B-RSR-CC
G5015E12B-RSR-CC
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 50X15MM CC 12VDC
Tikiake: G5015E12B-RSR-CC.pdf
G5000AS
G5000AS
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: GDT 900V 20% 2KA SURFACE MOUNT
Tikiake: G5000AS.pdf
G5015L12B1+6-RSR
G5015L12B1+6-RSR
Tikiake: G5015L12B1+6-RSR.pdf
G501
G501
Kaihanga: Tamura
Whakaahuatanga: TRANSFORMER 2.0MH 1:1:1 PULSE
Tikiake:
G5015H24B-RSR
G5015H24B-RSR