G4015M24B-RSR-CC
MechatronicsMechatronics
G4015M24B-RSR-CC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G4015M24B-RSR-CC
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 40X15MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.G4015M24B-RSR-CC.pdf2.G4015M24B-RSR-CC.pdf3.G4015M24B-RSR-CC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G4015M24B-RSR-CC
Tau Wae G4015M24B-RSR-CC Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 40X15MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 15.00mm Taumaha 0.051 lb (23.13g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.160 in H2O (39.8 Pa)
Rahi / Rahi Square - 40mm L x 40mm H Raupapa G4015
RPM 6000 RPM Ētahi Ingoa 1570-1606
Tae Mahi - Poaka 23.0 dB(A)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Conformal Coating
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.070A