G1238L12B1-FSR-EM
MechatronicsMechatronics
G1238L12B1-FSR-EM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G1238L12B1-FSR-EM
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN 120X38MM TACH IP57 12VDC
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G1238L12B1-FSR-EM
Tau Wae G1238L12B1-FSR-EM Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN 120X38MM TACH IP57 12VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 38.00mm Taumaha 0.74 lb (335.66g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.240 in H2O (59.8 Pa)
Rahi / Rahi Square - 119mm L x 119mm H Raupapa G1238
RPM 2400 RPM Tae Mahi -
Poaka 38.0 dB(A) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa IP57 - Dust Protected, Waterproof Ngā āhuatanga Speed Sensor (Tach)
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.400A