G1238E24B1-FSR-TTL
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G1238E24B1-FSR-TTL
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN 24VDC AXIAL 120X120X38 W/TAC
Ngā Rauemi: G1238E24B1-FSR-TTL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G1238E24B1-FSR-TTL
Tau Wae G1238E24B1-FSR-TTL Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN 24VDC AXIAL 120X120X38 W/TAC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6721 pcs Pepa Raraunga G1238E24B1-FSR-TTL.pdf
Whānui 38.00mm Taumaha 0.74 lb (335.66g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.490 in H2O (122.1 Pa)
Rahi / Rahi Square - 120mm L x 120mm H Raupapa G1238
RPM 3600 RPM Ētahi Ingoa 1570-1885
Tae Mahi - Poaka 49.0 dB(A)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Speed Sensor (Tach), Thermal Overload Protector (TOP)
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.600A
He momo kai Ball Whakaaetanga CE, cUL, TUV, UL
Te rere o te hau 158.0 CFM (4.42m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
G1238E24B2-FSR-WS-CC
G1238E24B2-FSR-WS-CC
Kaihanga: Mechatronics
Whakaahuatanga: FAN 120X38MM LCKD RTR 24VDC
I roto i te taonga: 7061 pcs
Tikiake: G1238E24B2-FSR-WS-CC.pdf
RFQ
G1238E24B2-FSR
G1238E24B2-FSR
Kaihanga: Mechatronics
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
I roto i te taonga: 9198 pcs
Tikiake: G1238E24B2-FSR.pdf
RFQ
G1238E24B1-FSR
G1238E24B1-FSR
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 120X38MM TACH 24VDC