G1225H12B1-FSR-TTL
MechatronicsMechatronics
G1225H12B1-FSR-TTL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G1225H12B1-FSR-TTL
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 120X25MM TACH 12VDC
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G1225H12B1-FSR-TTL
Tau Wae G1225H12B1-FSR-TTL Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 120X25MM TACH 12VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha 0.434 lb (196.86g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.180 in H2O (44.8 Pa)
Rahi / Rahi Square - 120mm L x 120mm H Raupapa G1225
RPM 2400 RPM Tae Mahi -
Poaka 38.0 dB(A) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Speed Sensor (Tach)
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.480A