F8025X12B1+3-FHR
MechatronicsMechatronics
F8025X12B1+3-FHR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F8025X12B1+3-FHR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 80X25MM TACH 12VDC
Ngā Rauemi: 1.F8025X12B1+3-FHR.pdf2.F8025X12B1+3-FHR.pdf3.F8025X12B1+3-FHR.pdf4.F8025X12B1+3-FHR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F8025X12B1+3-FHR
Tau Wae F8025X12B1+3-FHR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 80X25MM TACH 12VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha 0.182 lb (82.55g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.260 in H2O (64.8 Pa)
Rahi / Rahi Square - 80mm L x 80mm H Raupapa F8025-H
RPM 4200 RPM Tae Mahi -
Poaka 39.0 dB(A) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Speed Sensor (Tach), Thermistor
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.480A
He momo kai Ball Whakaaetanga CE, cUL, TUV, UL
Te rere o te hau 53.0 CFM (1.48m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
F8025X12B-FSR-EM
F8025X12B-FSR-EM
Kaihanga: Mechatronics
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 80X25MM IP57 12VDC
I roto i te taonga: 8616 pcs
Tikiake: F8025X12B-FSR-EM.pdf
RFQ
F8025X12B1-FSR-TTL
F8025X12B1-FSR-TTL
Kaihanga: Mechatronics
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 80X25MM TACH 12VDC
I roto i te taonga: 12801 pcs
Tikiake: F8025X12B1-FSR-TTL.pdf
RFQ
F8025X12B1-RSR
F8025X12B1-RSR
Tikiake: F8025X12B1-RSR.pdf
F8025X12B1-FSR
F8025X12B1-FSR
Tikiake: F8025X12B1-FSR.pdf
F8025X12B-FHR-EM
F8025X12B-FHR-EM
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC
Tikiake: F8025X12B-FHR-EM.pdf
F8025X12B1-FHR
F8025X12B1-FHR
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC TACH