F8025M12B1+6-FHR
MechatronicsMechatronics
F8025M12B1+6-FHR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F8025M12B1+6-FHR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 80X25MM PWM 12VDC
Ngā Rauemi: 1.F8025M12B1+6-FHR.pdf2.F8025M12B1+6-FHR.pdf3.F8025M12B1+6-FHR.pdf4.F8025M12B1+6-FHR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F8025M12B1+6-FHR
Tau Wae F8025M12B1+6-FHR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 80X25MM PWM 12VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha 0.182 lb (82.55g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 4 Wire Leads Tumanako Tohu 0.120 in H2O (29.9 Pa)
Rahi / Rahi Square - 80mm L x 80mm H Raupapa F8025-H
RPM 2800 RPM Tae Mahi -
Poaka 29.0 dB(A) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.120A
He momo kai Ball Whakaaetanga CE, cUL, TUV, UL
Te rere o te hau 35.0 CFM (0.980m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
F8025M12B1-FHR
F8025M12B1-FHR
Kaihanga: Mechatronics
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 80X25MM TACH 12VDC
I roto i te taonga: 12622 pcs
Tikiake: F8025M12B1-FHR.pdf
RFQ
F8025M12B-FSR
F8025M12B-FSR
Kaihanga: Mechatronics
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC
I roto i te taonga: 15968 pcs
Tikiake: F8025M12B-FSR.pdf
RFQ
F8025M12B1-FSR
F8025M12B1-FSR
Tikiake: F8025M12B1-FSR.pdf
F8025M12B3-FS
F8025M12B3-FS
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Tikiake: F8025M12B3-FS.pdf
F8025M12B1-FHR-TTL
F8025M12B1-FHR-TTL
Tikiake: F8025M12B1-FHR-TTL.pdf
F8025M05B1-FSR
F8025M05B1-FSR
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 80X25MM TACH 05VDC
Tikiake: F8025M05B1-FSR.pdf
F8025M12B1-FHR-WS
F8025M12B1-FHR-WS