F8025H24B2-FSR
MechatronicsMechatronics
F8025H24B2-FSR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F8025H24B2-FSR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 80X25MM LCKD RTR 24VDC
Ngā Rauemi: 1.F8025H24B2-FSR.pdf2.F8025H24B2-FSR.pdf3.F8025H24B2-FSR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F8025H24B2-FSR
Tau Wae F8025H24B2-FSR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 80X25MM LCKD RTR 24VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha 0.174 lb (78.93g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.120 in H2O (29.9 Pa)
Rahi / Rahi Square - 80mm L x 80mm H Raupapa F8025
RPM 2400 RPM Tae Mahi -
Poaka 29.0 dB(A) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Locked Rotor Sensor
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.090A