F8025H12B2-FHR-WS
MechatronicsMechatronics
F8025H12B2-FHR-WS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F8025H12B2-FHR-WS
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 80X25MM LCKD RTR 12VDC
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F8025H12B2-FHR-WS
Tau Wae F8025H12B2-FHR-WS Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 80X25MM LCKD RTR 12VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha 0.182 lb (82.55g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.170 in H2O (42.3 Pa)
Rahi / Rahi Square - 80mm L x 80mm H Raupapa F8025-H
RPM 3200 RPM Tae Mahi -
Poaka 32.0 dB(A) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Locked Rotor Sensor
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.145A