F8025H12B-FHR-EM
MechatronicsMechatronics
F8025H12B-FHR-EM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F8025H12B-FHR-EM
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 80X25MM IP57 12VDC
Ngā Rauemi: 1.F8025H12B-FHR-EM.pdf2.F8025H12B-FHR-EM.pdf3.F8025H12B-FHR-EM.pdf4.F8025H12B-FHR-EM.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F8025H12B-FHR-EM
Tau Wae F8025H12B-FHR-EM Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 80X25MM IP57 12VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha 0.182 lb (82.55g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.170 in H2O (42.3 Pa)
Rahi / Rahi Square - 80mm L x 80mm H Raupapa F8025-H
RPM 3200 RPM Ētahi Ingoa 1570-1236
F8025H12B-FHR-EM-ND
Tae Mahi - Poaka 32.0 dB(A)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Ngā āhuatanga - Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.145A He momo kai Ball