F8025E24B-FHR-CC
MechatronicsMechatronics
F8025E24B-FHR-CC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F8025E24B-FHR-CC
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 80X25MM CC 24VDC
Ngā Rauemi: 1.F8025E24B-FHR-CC.pdf2.F8025E24B-FHR-CC.pdf3.F8025E24B-FHR-CC.pdf4.F8025E24B-FHR-CC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F8025E24B-FHR-CC
Tau Wae F8025E24B-FHR-CC Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 80X25MM CC 24VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha 0.182 lb (82.55g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.210 in H2O (52.3 Pa)
Rahi / Rahi Square - 80mm L x 80mm H Raupapa F8025-H
RPM 3600 RPM Tae Mahi -
Poaka 35.0 dB(A) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.140A
He momo kai Ball Whakaaetanga CE, cUL, TUV, UL
Te rere o te hau 46.0 CFM (1.29m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
F8025E24B-FHR-CC-L16
F8025E24B-FHR-CC-L16
Kaihanga: Mechatronics
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE