F6025X24B-FHR-CC
MechatronicsMechatronics
F6025X24B-FHR-CC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F6025X24B-FHR-CC
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 60X25MM CC 24VDC
Ngā Rauemi: 1.F6025X24B-FHR-CC.pdf2.F6025X24B-FHR-CC.pdf3.F6025X24B-FHR-CC.pdf4.F6025X24B-FHR-CC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F6025X24B-FHR-CC
Tau Wae F6025X24B-FHR-CC Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 60X25MM CC 24VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha 0.139 lb (63.05g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.370 in H2O (92.2 Pa)
Rahi / Rahi Square - 60mm L x 60mm H Raupapa F6025-H
RPM 5800 RPM Tae Mahi -
Poaka 42.0 dB(A) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.170A
He momo kai Ball Whakaaetanga CE, cUL, TUV, UL
Te rere o te hau 28.0 CFM (0.784m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
F6025X24B-RHR
F6025X24B-RHR
Kaihanga: Mechatronics
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 60X25MM 24VDC
I roto i te taonga: 13512 pcs
Tikiake: F6025X24B-RHR.pdf
RFQ
F6025X12B2-RHR-WS
F6025X12B2-RHR-WS
Kaihanga: Mechatronics
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 60X25MM LCKD RTR 12VDC
I roto i te taonga: 10514 pcs
Tikiake: F6025X12B2-RHR-WS.pdf
RFQ
F6025X24B-FHR-CC-GB
F6025X24B-FHR-CC-GB
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE