F6025H24B1-RSR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F6025H24B1-RSR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 60X25MM TACH 24VDC
Ngā Rauemi: 1.F6025H24B1-RSR.pdf2.F6025H24B1-RSR.pdf3.F6025H24B1-RSR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F6025H24B1-RSR
Tau Wae F6025H24B1-RSR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 60X25MM TACH 24VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha 0.139 lb (63.05g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.160 in H2O (39.8 Pa)
Rahi / Rahi Square - 60mm L x 60mm H Raupapa F6025
RPM 3800 RPM Tae Mahi -
Poaka 31.0 dB(A) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Speed Sensor (Tach)
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.080A