F1238X24B1-FSR-L30
MechatronicsMechatronics
F1238X24B1-FSR-L30 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F1238X24B1-FSR-L30
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 119X38MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.F1238X24B1-FSR-L30.pdf2.F1238X24B1-FSR-L30.pdf3.F1238X24B1-FSR-L30.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F1238X24B1-FSR-L30
Tau Wae F1238X24B1-FSR-L30 Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 119X38MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 38.00mm Taumaha 0.536 lb (243.13g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.300 in H2O (74.7 Pa)
Rahi / Rahi Square - 119mm L x 119mm H Raupapa F1238-S
RPM 3100 RPM Ētahi Ingoa 1570-1539
Tae Mahi - Poaka 45.0 dB(A)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Rauemi - Tae -
Tuhinga - Tae - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Speed Sensor (Tach)
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.500A