E9225X24B1-FSR-EM
MechatronicsMechatronics
E9225X24B1-FSR-EM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: E9225X24B1-FSR-EM
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.E9225X24B1-FSR-EM.pdf2.E9225X24B1-FSR-EM.pdf3.E9225X24B1-FSR-EM.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o E9225X24B1-FSR-EM
Tau Wae E9225X24B1-FSR-EM Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha 0.245 lb (111.13g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.320 in H2O (79.7 Pa)
Rahi / Rahi Square - 92mm L x 92mm H Raupapa E9225
RPM 4000 RPM Ētahi Ingoa 1570-1521
Tae Mahi - Poaka 43.0 dB(A)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa IP57 - Dust Protected, Waterproof Ngā āhuatanga Speed Sensor (Tach)
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.300A
He momo kai Ball Whakaaetanga CE, cUL, TUV, UL
Te rere o te hau 60.0 CFM (1.68m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
E92BP-12
E92BP-12
Kaihanga: Eveready (Energizer Battery Company)
Whakaahuatanga: BATTERY ALKALINE AAA - 12 CARD
I roto i te taonga: 5946 pcs
Tikiake: E92BP-12.pdf
RFQ
E9225X24B1-FSR-TTL
E9225X24B1-FSR-TTL
Kaihanga: Mechatronics
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE
I roto i te taonga: 9191 pcs
Tikiake: E9225X24B1-FSR-TTL.pdf
RFQ
E9225X24B1-FSR
E9225X24B1-FSR
Kaihanga: Mechatronics
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 92X25MM TACH 24VDC
Tikiake: E9225X24B1-FSR.pdf
E9225X24B-FSR-L17
E9225X24B-FSR-L17