E9225H12B2-FSR
MechatronicsMechatronics
E9225H12B2-FSR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: E9225H12B2-FSR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 92X25MM LCKD RTR 12VDC
Ngā Rauemi: 1.E9225H12B2-FSR.pdf2.E9225H12B2-FSR.pdf3.E9225H12B2-FSR.pdf4.E9225H12B2-FSR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o E9225H12B2-FSR
Tau Wae E9225H12B2-FSR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 92X25MM LCKD RTR 12VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha 0.245 lb (111.13g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.240 in H2O (59.8 Pa)
Rahi / Rahi Square - 92mm L x 92mm H Raupapa E9225
RPM 3200 RPM Tae Mahi -
Poaka 36.0 dB(A) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Locked Rotor Sensor
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.360A