E1225L24B-FSR
MechatronicsMechatronics
E1225L24B-FSR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: E1225L24B-FSR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 120X25MM 24VDC
Ngā Rauemi: 1.E1225L24B-FSR.pdf2.E1225L24B-FSR.pdf3.E1225L24B-FSR.pdf4.E1225L24B-FSR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o E1225L24B-FSR
Tau Wae E1225L24B-FSR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 120X25MM 24VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha 0.434 lb (196.86g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.120 in H2O (29.9 Pa)
Rahi / Rahi Square - 120mm L x 120mm H Raupapa E1225
RPM 1800 RPM Tae Mahi -
Poaka 32.0 dB(A) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Life @ Temp. -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.095A He momo kai Ball