E1225H24B1+3-FS
MechatronicsMechatronics
E1225H24B1+3-FS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: E1225H24B1+3-FS
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 120X25MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.E1225H24B1+3-FS.pdf2.E1225H24B1+3-FS.pdf3.E1225H24B1+3-FS.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o E1225H24B1+3-FS
Tau Wae E1225H24B1+3-FS Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 120X25MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
Whānui 25.00mm Taumaha 0.436 lb (197.77g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 4 Wire Leads Tumanako Tohu 0.240 in H2O (59.8 Pa)
Rahi / Rahi Square - 120mm L x 120mm H Raupapa E1225
RPM 2600 RPM Ētahi Ingoa 1570-1508
Tae Mahi - Poaka 40.0 dB(A)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Speed Sensor (Tach), Thermistor
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.240A