E1225E24B1-FSR-TTL
MechatronicsMechatronics
E1225E24B1-FSR-TTL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: E1225E24B1-FSR-TTL
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 120X25MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.E1225E24B1-FSR-TTL.pdf2.E1225E24B1-FSR-TTL.pdf3.E1225E24B1-FSR-TTL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o E1225E24B1-FSR-TTL
Tau Wae E1225E24B1-FSR-TTL Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 120X25MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha 0.436 lb (197.77g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.280 in H2O (69.7 Pa)
Rahi / Rahi Square - 120mm L x 120mm H Raupapa E1225
RPM 3000 RPM Ētahi Ingoa 1570-1507
Tae Mahi - Poaka 44.0 dB(A)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Speed Sensor (Tach)
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.340A