D3006H12D-RSR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D3006H12D-RSR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 60X6.1MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.D3006H12D-RSR.pdf2.D3006H12D-RSR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D3006H12D-RSR
Tau Wae D3006H12D-RSR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 60X6.1MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13409 pcs Pepa Raraunga 1.D3006H12D-RSR.pdf2.D3006H12D-RSR.pdf
Whānui 6.10mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 60mm L x 60mm H Raupapa D3006
RPM - Ētahi Ingoa 1570-1500
Tae Mahi - Poaka -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Rauemi - Tae -
Tuhinga - Tae - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata -
He momo kai Sleeve Whakaaetanga -
Te rere o te hau -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D3006H05D-RSR
D3006H05D-RSR
Kaihanga: Mechatronics
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 60X6.1MM 5VDC WIRE
I roto i te taonga: 11274 pcs
Tikiake: D3006H05D-RSR.pdf
RFQ
D301-6
D301-6
Kaihanga: Klein Tools
Whakaahuatanga: PLIERS STANDARD LONG NOSE 6.63"
I roto i te taonga: 3242 pcs
Tikiake: D301-6.pdf
RFQ
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: RELAY TELECOM DPDT 2A 250V
Tikiake: D3004.pdf
D301-6C
D301-6C
Kaihanga: Klein Tools
Tikiake: D301-6C.pdf
Kaihanga: SCS
Whakaahuatanga: BAG MOIST BARR MTLIN 12X10 1=1EA
Kaihanga: SCS
Whakaahuatanga: BAG MOISTURE BARR MTL IN 10"X10"
D3001N68TXPSA1
D3001N68TXPSA1
Kaihanga: International Rectifier (Infineon Technologies)
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 6.8KV 3910A
I roto i te taonga: 75 pcs
Tikiake: D3001N68TXPSA1.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel