B5015E12B1-BSR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B5015E12B1-BSR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua BLOWER 50X15MM TACH 12VDC
Ngā Rauemi: 1.B5015E12B1-BSR.pdf2.B5015E12B1-BSR.pdf3.B5015E12B1-BSR.pdf4.B5015E12B1-BSR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B5015E12B1-BSR
Tau Wae B5015E12B1-BSR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga BLOWER 50X15MM TACH 12VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 15.00mm Taumaha 0.062 lb (28.12g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.880 in H2O (219.2 Pa)
Rahi / Rahi Square/Rounded - 51mm L x 51mm H Raupapa B5015
RPM 6500 RPM Tae Mahi -
Poaka 45.0 dB(A) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Speed Sensor (Tach)
Momo Pene Blower Whakatauranga onamata 0.300A