B1232M24B-BSR-IM4
MechatronicsMechatronics
B1232M24B-BSR-IM4 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B1232M24B-BSR-IM4
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua BLOWER 120X32MM M4 INSRT 24VDC
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B1232M24B-BSR-IM4
Tau Wae B1232M24B-BSR-IM4 Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga BLOWER 120X32MM M4 INSRT 24VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 32.00mm Taumaha 0.705 lb (319.78g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.450 in H2O (112.1 Pa)
Rahi / Rahi Square/Rounded - 120mm L x 120mm H Raupapa B1232
RPM 2400 RPM Tae Mahi -
Poaka 46.0 dB(A) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Blower Whakatauranga onamata 0.330A