B1232L12B1-BSR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B1232L12B1-BSR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua BLOWER 120X32MM TACH 12VDC
Ngā Rauemi: 1.B1232L12B1-BSR.pdf2.B1232L12B1-BSR.pdf3.B1232L12B1-BSR.pdf4.B1232L12B1-BSR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B1232L12B1-BSR
Tau Wae B1232L12B1-BSR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga BLOWER 120X32MM TACH 12VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 32.00mm Taumaha 0.705 lb (319.78g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.330 in H2O (82.2 Pa)
Rahi / Rahi Square/Rounded - 120mm L x 120mm H Raupapa B1232
RPM 2100 RPM Tae Mahi -
Poaka 42.0 dB(A) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Speed Sensor (Tach)
Momo Pene Blower Whakatauranga onamata 0.360A