B1232H12B6-BSR
MechatronicsMechatronics
B1232H12B6-BSR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B1232H12B6-BSR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN BLOWER 120X32MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.B1232H12B6-BSR.pdf2.B1232H12B6-BSR.pdf3.B1232H12B6-BSR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B1232H12B6-BSR
Tau Wae B1232H12B6-BSR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN BLOWER 120X32MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 32.00mm Taumaha 0.706 lb (320.24g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.680 in H2O (169.4 Pa)
Rahi / Rahi Square/Rounded - 120mm L x 120mm H Raupapa B1232
RPM 2800 RPM Ētahi Ingoa 1570-1774
Tae Mahi - Poaka 49.0 dB(A)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga PWM Control
Momo Pene Blower Whakatauranga onamata 0.800A