MAX8969EWL37+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX8969EWL37+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC REG BOOST 3.7V 0.7A SYNC 9WLP
Ngā Rauemi: 1.MAX8969EWL37+T.pdf2.MAX8969EWL37+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX8969EWL37+T
Tau Wae MAX8969EWL37+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC REG BOOST 3.7V 0.7A SYNC 9WLP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 111489 pcs Pepa Raraunga 1.MAX8969EWL37+T.pdf2.MAX8969EWL37+T.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.7V Putanga - Whakaputa (Max) -
Momotuhi - Input (Min) 2.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Topology Boost Kaiwhakahaere Tukutahi Yes
Pūrere Pūrere Whakarato 9-WLP (1.26x1.26) Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 9-WFBGA, WLBGA
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Step-Up Rautanga - Whakawhiti 3MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Boost Switching Regulator IC Positive Fixed 3.7V 1 Output 700mA 9-WFBGA, WLBGA Nama - Whakaputa 700mA