MAX8891EXK31+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX8891EXK31+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX8891EXK31+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.1V 150MA SC70-5
Ngā Rauemi: 1.MAX8891EXK31+T.pdf2.MAX8891EXK31+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX8891EXK31+T
Tau Wae MAX8891EXK31+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.1V 150MA SC70-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 129521 pcs Pepa Raraunga 1.MAX8891EXK31+T.pdf2.MAX8891EXK31+T.pdf
Rae Tae (Max) 0.12V @ 120mA (Typ) Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.1V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato SC-70-5 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR 65dB (10kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MAX8891EXK31+T-ND
MAX8891EXK31+TTR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.1V 150mA SC-70-5
I teie nei - Quiescent (Iq) 40µA Nama - Whakaputa 150mA