MAX8891EXK25+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX8891EXK25+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX8891EXK25+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC REG LDO 2.5V 0.15A SC70-5
Ngā Rauemi: 1.MAX8891EXK25+T.pdf2.MAX8891EXK25+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX8891EXK25+T
Tau Wae MAX8891EXK25+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC REG LDO 2.5V 0.15A SC70-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 140131 pcs Pepa Raraunga 1.MAX8891EXK25+T.pdf2.MAX8891EXK25+T.pdf
Ngaohihi / Taonga - Whakaaturanga 1 - Momotuhi - Whakauru Up to 6V
Tuhinga o mua - Breakdown SC-70-5 Raupapa -
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Topology Whakahaere 150mA
Ko te poari 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 Ētahi Ingoa MAX8891EXK25+T-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 0.135V @ 120mA
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga MAX8891EXK25+T Rautanga - Whakawhiti Positive Fixed
Whakaahua nui Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.5V 150mA SC-70-5 Whakaahuatanga IC REG LDO 2.5V 0.15A SC70-5
Nama - Whakaputa 2.5V Anei - Taiti (Min) 1