MAX8887EZK27+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX8887EZK27+ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX8887EZK27+
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC REG LIN 2.7V 300MA TSOT23-5
Ngā Rauemi: MAX8887EZK27+.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX8887EZK27+
Tau Wae MAX8887EZK27+ Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC REG LIN 2.7V 300MA TSOT23-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 65622 pcs Pepa Raraunga MAX8887EZK27+.pdf
Rae Tae (Max) - Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.7V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato TSOT-23-5 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Short Circuit Packaging Strip
Paa / Case SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 60dB (1kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.7V 300mA TSOT-23-5
I teie nei - Quiescent (Iq) 100µA Nama - Whakaputa 300mA