MAX8887EZK15
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX8887EZK15
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC REG LIN 1.5V 300MA TSOT23-5
Ngā Rauemi: MAX8887EZK15.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX8887EZK15
Tau Wae MAX8887EZK15 Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC REG LIN 1.5V 300MA TSOT23-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5648 pcs Pepa Raraunga MAX8887EZK15.pdf
Rae Tae (Max) - Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato TSOT-23-5 Raupapa -
PSRR 60dB (1kHz) Momo putanga Fixed
Whirihoranga Whakaputa Positive Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC 1 Output 300mA TSOT-23-5 I teie nei - Quiescent (Iq) 100µA
Nama - Whakaputa 300mA Ngā Āhuatanga Mana Enable