MAX8877EZK36+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX8877EZK36+ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX8877EZK36+
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.6V 150MA SOT23-5
Ngā Rauemi: MAX8877EZK36+.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX8877EZK36+
Tau Wae MAX8877EZK36+ Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.6V 150MA SOT23-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 73147 pcs Pepa Raraunga MAX8877EZK36+.pdf
Rae Tae (Max) 0.165V @ 150mA (Typ) Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.6V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6.5V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-5 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Packaging Strip
Paa / Case SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.6V 150mA SOT-23-5
I teie nei - Quiescent (Iq) 180µA Nama - Whakaputa 150mA