MAX8875EUK25+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX8875EUK25+ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX8875EUK25+
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5
Ngā Rauemi: MAX8875EUK25+.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX8875EUK25+
Tau Wae MAX8875EUK25+ Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 70937 pcs Pepa Raraunga MAX8875EUK25+.pdf
Rae Tae (Max) 0.165V @ 150mA (Typ) Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6.5V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-5 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Packaging Strip
Paa / Case SC-74A, SOT-753 PSRR 60dB (100Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 150mA SOT-23-5
I teie nei - Quiescent (Iq) 180µA Nama - Whakaputa 150mA
Ngā Āhuatanga Mana Enable, Power Good
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAX8875EUK27+
MAX8875EUK27+
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 2.7V 150MA SOT23-5
I roto i te taonga: 66576 pcs
Tikiake: MAX8875EUK27+.pdf
RFQ
MAX8875EUK27+T
MAX8875EUK27+T
Kaihanga: Maxim Integrated
I roto i te taonga: 74513 pcs
Tikiake: MAX8875EUK27+T.pdf
RFQ
MAX8875EUK25+T
MAX8875EUK25+T
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5