MAX8860EUA33+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX8860EUA33+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX8860EUA33+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC REG LIN POS ADJ 300MA 8UMAX
Ngā Rauemi: 1.MAX8860EUA33+T.pdf2.MAX8860EUA33+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX8860EUA33+T
Tau Wae MAX8860EUA33+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC REG LIN POS ADJ 300MA 8UMAX Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 88540 pcs Pepa Raraunga 1.MAX8860EUA33+T.pdf2.MAX8860EUA33+T.pdf
Rae Tae (Max) 0.155V @ 300mA (Typ) Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.25V (3.3V)
Putanga - Whakaputa (Max) 6.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 6.5V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-uMAX Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR -
Momo putanga Adjustable (Fixed) Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MAX8860EUA33+T-ND
MAX8860EUA33+TR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 3.3V, 1.25 V ~ 6.5 V 300mA 8-uMAX
I teie nei - Quiescent (Iq) 270µA Nama - Whakaputa 300mA
Ngā Āhuatanga Mana Enable, Fault Output Tau Wae Tuakiri MAX8860
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAX8860EUA28+
MAX8860EUA28+
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC REG LIN POS ADJ 300MA 8UMAX