MAX8841ELT25+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX8841ELT25+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX8841ELT25+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2.5V 150MA 6UDFN
Ngā Rauemi: 1.MAX8841ELT25+T.pdf2.MAX8841ELT25+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX8841ELT25+T
Tau Wae MAX8841ELT25+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.5V 150MA 6UDFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 83478 pcs Pepa Raraunga 1.MAX8841ELT25+T.pdf2.MAX8841ELT25+T.pdf
Rae Tae (Max) 0.135V @ 120mA (Typ) Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato 6-uDFN (1.5x1.0) Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Strip
Paa / Case 6-WFDFN PSRR 72dB ~ 46dB (1kHz ~ 100kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MAX8841ELT25+
MAX8841ELT25+TTR
MAX8841ELT25+TTR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 150mA 6-uDFN (1.5x1.0) I teie nei - Quiescent (Iq) 90µA
Nama - Whakaputa 150mA Ngā Āhuatanga Mana Enable