MAX8511EXK28+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX8511EXK28+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX8511EXK28+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2.8V 120MA SC70-5
Ngā Rauemi: 1.MAX8511EXK28+T.pdf2.MAX8511EXK28+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX8511EXK28+T
Tau Wae MAX8511EXK28+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.8V 120MA SC70-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 105606 pcs Pepa Raraunga 1.MAX8511EXK28+T.pdf2.MAX8511EXK28+T.pdf
Rae Tae (Max) 0.135V @ 120mA (Typ) Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.8V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato SC-70-5 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR 72dB ~ 46dB (1kHz ~ 100kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MAX8511EXK28+T-ND
MAX8511EXK28+TTR
MAX8511EXK28+TTRINACTIVE-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 120mA SC-70-5
I teie nei - Quiescent (Iq) 90µA Nama - Whakaputa 120mA