MAX8510EXK33+TG65
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX8510EXK33+TG65 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX8510EXK33+TG65
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.3V 120MA SC70-5
Ngā Rauemi: 1.MAX8510EXK33+TG65.pdf2.MAX8510EXK33+TG65.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX8510EXK33+TG65
Tau Wae MAX8510EXK33+TG65 Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.3V 120MA SC70-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 101856 pcs Pepa Raraunga 1.MAX8510EXK33+TG65.pdf2.MAX8510EXK33+TG65.pdf
Rae Tae (Max) 0.12V @ 120mA (Typ) Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato SC-70-5 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR 78dB ~ 54dB (1kHz ~ 100kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 120mA SC-70-5 I teie nei - Quiescent (Iq) 90µA
Nama - Whakaputa 120mA Ngā Āhuatanga Mana Enable
Tau Wae Tuakiri MAX8510
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAX8510EXK33+T
MAX8510EXK33+T
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 3.3V 120MA SC70-5