MAX6808XR26+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6808XR26+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX6808XR26+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC VOLT DETECTOR 2.3V SC70-3
Ngā Rauemi: 1.MAX6808XR26+T.pdf2.MAX6808XR26+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX6808XR26+T
Tau Wae MAX6808XR26+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC VOLT DETECTOR 2.3V SC70-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 59175 pcs Pepa Raraunga 1.MAX6808XR26+T.pdf2.MAX6808XR26+T.pdf
Putanga - Tae 2.6V Momo Simple Reset/Power-On Reset
Pūrere Pūrere Whakarato SC-70-3 Raupapa -
Tautuhi Tautuhi 30 µs Typical Tautuhi anō Active Low
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SC-70, SOT-323
Whakaputa Open Drain or Open Collector Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)