MAX6670AUB40+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX6670AUB40+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC TEMP SENSOR REMOTE 10-UMAX
Ngā Rauemi: MAX6670AUB40+T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX6670AUB40+T
Tau Wae MAX6670AUB40+T Kaihanga Maxim Integrated
He Rahinga Kei te wātea 5537 pcs Pepa Raraunga MAX6670AUB40+T.pdf
Tuhinga o mua 3V ~ 3.6V Te Taepa o te Taapa o te Taiao Hot
Te Huringa Tae 40°C Pūrere Pūrere Whakarato 10-uMAX
Raupapa - Ka taea te whiriwhiri Hysteresis Yes
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Momo putanga Open Drain Mahi Mahi /FanOut, /OverTemp, /Warn
Whakaputa Active Low Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Thermostat 40°C Active Low Open Drain 10-uMAX I teie nei - Te tuku 110µA
Nama - Whakaputa (Max) 250mA Te tika ±2.2°C
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAX666ESA
MAX666ESA
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR POS ADJ 40MA 8SOIC