MAX6517UKP055+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6517UKP055+ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX6517UKP055+
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC TEMP SENSOR SW SOT23-5
Ngā Rauemi: MAX6517UKP055+.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX6517UKP055+
Tau Wae MAX6517UKP055+ Kaihanga Maxim Integrated
He Rahinga Kei te wātea 61664 pcs Pepa Raraunga MAX6517UKP055+.pdf
Tuhinga o mua 2.7V ~ 5.5V Te Taepa o te Taapa o te Taiao Cold, Hot
Te Huringa Tae Programmable Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-5
Raupapa - Ka taea te whiriwhiri Hysteresis Yes
Packaging Strip Paa / Case SC-74A, SOT-753
Momo putanga Open Drain, Push-Pull Mahi Mahi OverTemp, UnderTemp
Whakaputa Active High Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nama - Whakaputa (Max) - Te tika ±0.5°C