MAX6515UKP055+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX6515UKP055+
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC SENSOR
Ngā Rauemi: MAX6515UKP055+.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX6515UKP055+
Tau Wae MAX6515UKP055+ Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC SENSOR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6041 pcs Pepa Raraunga MAX6515UKP055+.pdf
Tuhinga o mua 2.7V ~ 5.5V Te Taepa o te Taapa o te Taiao Hot
Te Huringa Tae 55°C Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-6
Raupapa - Ka taea te whiriwhiri Hysteresis Yes
Paa / Case SC-74A, SOT-753 Momo putanga Open Drain
Mahi Mahi /OverTemp Whakaputa Active Low
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Te tuku 22µA Nama - Whakaputa (Max) -
Te tika ±1.5°C