MAX6502UKP055+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6502UKP055+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX6502UKP055+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC TEMP SWITCH SOT23-5
Ngā Rauemi: MAX6502UKP055+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX6502UKP055+T
Tau Wae MAX6502UKP055+T Kaihanga Maxim Integrated
He Rahinga Kei te wātea 80267 pcs Pepa Raraunga MAX6502UKP055+T.pdf
Tuhinga o mua 2.7V ~ 5.5V Te Taepa o te Taapa o te Taiao Hot
Te Huringa Tae 55°C Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-5
Raupapa - Ka taea te whiriwhiri Hysteresis Yes
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SC-74A, SOT-753
Momo putanga Push-Pull Mahi Mahi OverTemp
Whakaputa Active High Tae Mahi -55°C ~ 135°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Thermostat 55°C Active High Push-Pull SOT-23-5
I teie nei - Te tuku 30µA Nama - Whakaputa (Max) 20mA
Te tika ±4°C