MAX6501UKP055+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6501UKP055+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX6501UKP055+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC TEMP SWITCH SOT23-5
Ngā Rauemi: MAX6501UKP055+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX6501UKP055+T
Tau Wae MAX6501UKP055+T Kaihanga Maxim Integrated
He Rahinga Kei te wātea 80364 pcs Pepa Raraunga MAX6501UKP055+T.pdf
Tuhinga o mua 2.7V ~ 5.5V Te Taepa o te Taapa o te Taiao Hot
Te Huringa Tae 55°C Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-5
Raupapa - Ka taea te whiriwhiri Hysteresis Yes
Packaging Strip Paa / Case SC-74A, SOT-753
Momo putanga Open Drain Mahi Mahi /OverTemp
Whakaputa Active Low Ētahi Ingoa MAX6501UKP055+TCT
Tae Mahi -55°C ~ 135°C Momo Tae Surface Mount
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Thermostat 55°C Active Low Open Drain SOT-23-5
I teie nei - Te tuku 30µA Nama - Whakaputa (Max) 20mA
Te tika ±4°C