MAX6475TA28AD3+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6475TA28AD3+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX6475TA28AD3+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC REG LIN POS ADJ 300MA 8TDFN
Ngā Rauemi: 1.MAX6475TA28AD3+T.pdf2.MAX6475TA28AD3+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX6475TA28AD3+T
Tau Wae MAX6475TA28AD3+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC REG LIN POS ADJ 300MA 8TDFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 61290 pcs Pepa Raraunga 1.MAX6475TA28AD3+T.pdf2.MAX6475TA28AD3+T.pdf
Rae Tae (Max) 0.21V @ 300mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.25V (2.8V)
Putanga - Whakaputa (Max) 5.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-TDFN-EP (3x3) Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Packaging Strip
Paa / Case 8-WDFN Exposed Pad PSRR -
Momo putanga Adjustable (Fixed) Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MAX6475TA28AD3+
MAX6475TA28AD3+TCT
MAX6475TA28AD3+TCT-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 2.8V, 1.25 V ~ 5.5 V 300mA 8-TDFN-EP (3x3) I teie nei - Quiescent (Iq) 136µA
Nama - Whakaputa 300mA Ngā Āhuatanga Mana Enable, Reset
Tau Wae Tuakiri MAX6475
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAX6475TA15BD3+T
MAX6475TA15BD3+T
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC REG LIN POS ADJ 300MA 8TDFN