MAX6471TA33BD3+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6471TA33BD3+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX6471TA33BD3+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC REG LIN POS ADJ 300MA 8TDFN
Ngā Rauemi: 1.MAX6471TA33BD3+T.pdf2.MAX6471TA33BD3+T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX6471TA33BD3+T
Tau Wae MAX6471TA33BD3+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC REG LIN POS ADJ 300MA 8TDFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4217 pcs Pepa Raraunga 1.MAX6471TA33BD3+T.pdf2.MAX6471TA33BD3+T.pdf
Rae Tae (Max) 0.18V @ 300mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.25V (3.3V)
Putanga - Whakaputa (Max) 5.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-TDFN-EP (3x3) Raupapa -
Paa / Case 8-WDFN Exposed Pad PSRR -
Momo putanga Adjustable (Fixed) Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 3.3V, 1.25 V ~ 5.5 V 300mA 8-TDFN-EP (3x3)
I teie nei - Quiescent (Iq) 136µA Nama - Whakaputa 300mA