MAX6468US33D7+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6468US33D7+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX6468US33D7+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC MPU/RESET CIRC 3.30V SOT143-4
Ngā Rauemi: 1.MAX6468US33D7+T.pdf2.MAX6468US33D7+T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX6468US33D7+T
Tau Wae MAX6468US33D7+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC MPU/RESET CIRC 3.30V SOT143-4 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4117 pcs Pepa Raraunga 1.MAX6468US33D7+T.pdf2.MAX6468US33D7+T.pdf
Putanga - Tae 3.3V Momo Simple Reset/Power-On Reset
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-143-4 Raupapa -
Tautuhi Tautuhi 1.2 s Minimum Tautuhi anō Active Low
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-253-4, TO-253AA
Whakaputa Push-Pull, Totem Pole Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)