MAX6467XS32D3+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6467XS32D3+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX6467XS32D3+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC MPU/RESET CIRC 3.20V SC70-4
Ngā Rauemi: 1.MAX6467XS32D3+T.pdf2.MAX6467XS32D3+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX6467XS32D3+T
Tau Wae MAX6467XS32D3+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC MPU/RESET CIRC 3.20V SC70-4 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 45793 pcs Pepa Raraunga 1.MAX6467XS32D3+T.pdf2.MAX6467XS32D3+T.pdf
Putanga - Tae 3.2V Momo Simple Reset/Power-On Reset
Pūrere Pūrere Whakarato SC-70-4 Raupapa -
Tautuhi Tautuhi 150 ms Minimum Tautuhi anō Active Low
Packaging Strip Paa / Case SC-82A, SOT-343
Whakaputa Open Drain or Open Collector Ētahi Ingoa MAX6467XS32D3+TCT
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Te maha o nga Taumaha Aroturuki 1