MAX6424UK33+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6424UK33+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX6424UK33+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC MPU/RESET CIRC 3.30V SOT23-5
Ngā Rauemi: 1.MAX6424UK33+T.pdf2.MAX6424UK33+T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX6424UK33+T
Tau Wae MAX6424UK33+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC MPU/RESET CIRC 3.30V SOT23-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5233 pcs Pepa Raraunga 1.MAX6424UK33+T.pdf2.MAX6424UK33+T.pdf
Putanga - Tae 3.3V Momo Simple Reset/Power-On Reset
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-5 Raupapa -
Tautuhi Tautuhi Adjustable/Selectable Tautuhi anō Active Low
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SC-74A, SOT-753
Whakaputa Push-Pull, Totem Pole Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)