MAX6423XS27+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6423XS27+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX6423XS27+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC MPU/RESET CIRC 2.70V SC70-4
Ngā Rauemi: 1.MAX6423XS27+T.pdf2.MAX6423XS27+T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX6423XS27+T
Tau Wae MAX6423XS27+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC MPU/RESET CIRC 2.70V SC70-4 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4445 pcs Pepa Raraunga 1.MAX6423XS27+T.pdf2.MAX6423XS27+T.pdf
Putanga - Tae 2.7V Momo Simple Reset/Power-On Reset
Pūrere Pūrere Whakarato SC-70-4 Raupapa -
Tautuhi Tautuhi Adjustable/Selectable Tautuhi anō Active Low
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SC-82A, SOT-343
Whakaputa Open Drain or Open Collector Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)