MAX6394US310D2+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6394US310D2+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX6394US310D2+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC MPU/RESET CIRC 3.10V SOT143-4
Ngā Rauemi: 1.MAX6394US310D2+T.pdf2.MAX6394US310D2+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX6394US310D2+T
Tau Wae MAX6394US310D2+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC MPU/RESET CIRC 3.10V SOT143-4 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 59009 pcs Pepa Raraunga 1.MAX6394US310D2+T.pdf2.MAX6394US310D2+T.pdf
Putanga - Tae 3.102V Momo Simple Reset/Power-On Reset
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-143-4 Raupapa -
Tautuhi Tautuhi 14 ms Minimum Tautuhi anō Active Low
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-253-4, TO-253AA
Whakaputa Open Drain or Open Collector Ētahi Ingoa MAX6394US310D2+T-ND
MAX6394US310D2+TTR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Te maha o nga Taumaha Aroturuki 1