MAX6388XS36D2-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6388XS36D2-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX6388XS36D2-T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC MPU/RESET CIRC 3.60V SC70-4
Ngā Rauemi: 1.MAX6388XS36D2-T.pdf2.MAX6388XS36D2-T.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX6388XS36D2-T
Tau Wae MAX6388XS36D2-T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC MPU/RESET CIRC 3.60V SC70-4 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5643 pcs Pepa Raraunga 1.MAX6388XS36D2-T.pdf2.MAX6388XS36D2-T.pdf
Putanga - Tae 3.6V, Adj Momo Multi-Voltage Supervisor
Whakaputa Push-Pull, Totem Pole Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)